Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

 

Bu Takipçi Usta sitesine erişim ve sitenin kullanımı aşağıdaki koşullara, ayrıca web siteleri ve internet üzerinden yapılan işlemlerle ilgili yürürlükteki tüm yasalara tabidir. Takipçi Usta’ nın uygun gördüğü zamanda sizlere bildirmeksizin bu sitede değişiklik ve düzeltme yapma haklarını saklı tutmaktadır.

Takipçi Usta web sitesini ziyaret edip iletişim formunu tarafımıza yollayarak kullanıcılardan toplanan bilgileri analiz yaparak sitemizdeki bölgesel etkileşimin takibini yapmaktadır. Fakat kişisel bilgilerinizi kullanıcının izni olmadan kullanımı ve paylaşımı yapılmamaktadır.

Takipçi Usta kullanıcılarına ait olan kişisel bilgiler adı, soyadı, e-posta ve telefon numarası bizimle iletişim kurmak adına, iletişim formunda kullanılan bilgileri hiçbir yerde yayınlanmaz.

Takipçi Usta isteyerek verilmediği takdirde, ziyaretçilerin hakkında kişiyi tanımlayan bilgileri kullanmaz (örnek isim, soy isim, telefon numarası ve e-posta adresiniz). Fakat takipciusta.com’ da iletişim formunda belirtilen kişisel bilgileri ziyaretçi tarafından verilirse, takipciusta.com bu bilgileri, gelecekte, paylaşmak veya pazar araştırması yapmak amacıyla kullanmaz, Tek kullanım amacı olan müşterin bilgilerinin takibi ve ziyaretçi sayısıdır, Sizlere ulaşabilmek adına bilgileriniz takipciusta.com güvencesiyle saklanacaktır.

Takipçi Usta ziyaretçinin kişisel bilgilerini sadece aşağıda yer alan yasal durumlarda ve yasal prosedürler çerçevesinde üçüncü şahıslara açar.
1 ) Yasal mercilerden bu yönde yazılı bir talep yapılması halinde.
2 ) takipciusta.com’ un mülkiyet haklarını korumak ve savunmak amacıyla.
3 ) Kullanım şartlarında ziyaretçinin kendi rızası ile kabul ettiği kurallar çerçevesi içerisinde.

Takipçi Usta web sayfasına giren kullanıcıların bu bilgileri hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değişim yapılmamaktadır. Bu metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın bilgilere ulaşılabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilmektedir. Bu kullanımdan doğabilecek her türlü zarar takipciusta.com’ un sorumluluğu dışındadır.

Bazı durumlarda, ziyaretçi şahsına özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu bilgilere örnek vermek gerekirse, ziyaretçinin kullandığı internet tarayıcısı türü, kullandığı işletim sistemi gibi bilgiler.

Ziyaretçilerin IP adresleri, Ziyaretçilerin tanımlanıp özel fırsatlar sunmak için kullanılmaktadır.

Takipçi Usta web sitesi, diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik politikası ve Kullanım Şartları sadece bu web sitesi içerisinde geçerlidir. Farklı bir web sitesini kapsamamaktadır.

Bu siteye giriş yaparak bu KULLANIM ŞARTLARINI kabul etmiş sayılırsınız.